0

ارائه ضمانت نامه برای لاستیک خودروها الزامی شد

10 / 10
از 1 کاربر
« بازگشت به لیست اخبار | چهارشنبه 18 مرداد 1396 در ساعت 9 : 20 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

ارائه ضمانت نامه برای لاستیک خودروها الزامی شد

داود سعادتی در خبری اعلام کرد؛ 15 درصد لاستیک هایی که در بازار وجود دارند به صورت قاچاق وارد بازار می شوند. اگر ارائه ضمانت نامه و اختصاص دادن خدمات پس از فروش را برای لاستیک ها اجباری کنیم، سبب میشود تا قاچاق لاستیک کم تر می شود.او اشاره کرد: اتفاقا قاچاقچیان اقدام به وارد کردن برندهای معروف این کالا میکنند تا بتوانند نظرافراد بیشتری را به خود جلب کنند و فروش بیشتری داشته باشند.

سعادتی گفت: قاچاقچیان بیشتر سعی دارند از طریق ترانزیت های موجود و آبهای آزاد اقدام به وارد کردن کالاهای قاچاق خود می کنند و وارد کنندگان اقدام به فروش این کالا های پرفروش در شهرهای مختلف می کنند.رئیس اتحادیه لاستیک و روغن افزود: 60 درصد نیاز کشور را تولیدات داخلی تامین میکنند و مابقی آن را باید از واردات تامین کرد.

او افزود: به دلیل نبود بعضی از ماشین ها در داخل کشور امکان تولید بعضی از مدل های لاستیک در کشور وجود ندارد و باید آنها را وارد کرد. برای اینکه نیاز کشور تامین شود، باید واردات درستی انجام شده و کنترل های لازم روی ورود آنها انجام شود.لاستیک همان طور که می دانید از اجزای مهم ماشین می باشد و برای انتخاب آن باید بسیار دقت شود تا در درجه اول کیفیت خوبی داشته باشد و بعد از آن دارای ایمنی خوبی نیز باشد تا راننده را دچار مشکل نکند.

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()